شرایط و سفارش تبلیغات در تارنما

بسمه تعالی

تار نمای آموزش و آزمونهای حقوقیاز سال 88در زمینه خبر رسانی و تحلیل موضوعات و مسائل علمی در رابطه با آزمونهای حقوقی فعالیت مستمر می کند و دارای رنک 2 گوگل بوده و رتبه الکسای مطلوبی برخوردار است. روزانه متوسط 2000 الی 3000 نفر بازدید کننده دارد که از بیش از 10000 صفحه این تارنما بازدید می کنند. این تارنما از بیش از 250 تارنمای تخصصی حقوق بک لینک دارد و در جستجوی گوگل از جمله معدود تارنماهای مستقلی است که با وارد کردن کلیدواژه های مربوط به آزمونهای حقوقی به ویژهدر رابطه با آزمون وکالت در صفحه اول در میان چند لینک اول قرار می گیرد. دلیل محبوبیت این تارنما قدمت و فعالیت و بروز رسانی مستمر و اجتناب از کپی مطالب و مقالات ناب آموزشی و محصولات رایگان و مدیریت حرفه ای آن است .

مزایا و شرایط تبلیغ در تارنمای آموزش و آزمونهای حقوقی :

1-   برخلاف سایر تارنماها که بازدید کننده آنها مخاطبان عام حقوقی هستند مخاطبین این تارنما داوطلبان آزمون وکالت و قضاوت و کارشناسی ارشد حقوق هستند که به دنبال آشنایی با محصولات حقوقی به ویژ خدمات آموزشی و انتشاراتی در رابطه با آزمون وکالت و قضاوت و ارشد حقوق می باشند .

2-     برخلاف سایر تارنما ها تبلیغ در همه صفحات این تارنما به نمایش در می آید.

3-  این تارنما صرفاً خبری نبوده و مطالب پژوهشی و تحلیلی و محصولات رایگان ارائه می نماید که مستلزم برخی هزینه ها در بروز رسانی آن است در نتیجه تبلیغ در این تارنما کمک به بروز رسانی و فعالیت مستمر آن و غیر مستقیم کمک به جامعه داوطلبان آزمونهای حقوقی بخصوص در نقاط محروم کشور می باشد.

4-  اساس و هدف غایی این تارنما کمک به داوطلبان حقوقی می باشد لذا هرگونه تبلیغ دارای تخفیف برای داوطلبان با 10 درصد تخفیف در تعرفه تبلیغ و 15 روز تبلیغ رایگان خارج از مواعد قراردادی خواهد بود.

5-     تبلیغات در این تارنما امر جدا از گرایشها و دیدگاه های مدیریت تارنما می باشد لذا :

اولاً: مدیریت تارنما در محتوای تبلیغ دخالت نکرده و مسئولیت محتوای تبلیغ را متوجه سفارش دهندگان دانسته و این امر را به مخاطبان متذکر خواهد شد.

دوماً: مدیریت تارنما هیچ گونه محدودیتی را بخاطر سفارش تبلیغ در فعالیت عادی تارنما نخواهد پذیرفت و شرایطی از قبیل ارائه پست ها و مطلب سفارشی و اجتناب از مطالب انتقادی و عدم تبلیغ محصول رقیب و موارد این چنینی به هیچ وجه پذیرفته نخواهد شد .

سوماً: سفارشاتی از قبیل معرفی محصولات در لیست معرفی منابع آزمونها که سالیانه ارائه می گردد و یکی از مراجع اکثر داوطلبان برای تهیه منابع است به علت رعایت حقوق داوطلبان در محتوای سایت پذیرفته نمی شود و مدیریت تارنما با توجه به کیفیت محصولات و خدمات در معرفی منابع استقلال و آزادی کامل دارد.

چهارماً: تبلیغ از همه ناشران و موسسات معتبر حقوقی و سایتها و نهادهای غیر حقوقی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران پذیرفته می شود محدودیتی در پذیرش آگهی از موسسات و ناشران حقوقی برای معرفی محصولات و خدمات و کتب آموزشی حتی با دیدگاهای خلاف دیدگاه مدیریت تارنما وجود ندارد .

محل تبلیغ و تعرفه ها

غیر قابل سفارش

محل تبلیغ رزرو شده

محل تبلیغ قابل سفارش

 

هدر

 
/ 0 نظر / 206 بازدید